KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13803325
nr 1380 3325
Kolteckning
Oidentifierad konstnär. Signerad, naken modell, 44x57cm, yttermått inklusive ram: 54x67cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:21:28
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr